Aktuality

Kondenzační plynový kotel Junkers ZSB 24-1 DE Cerapur Compact

Datum: 7. 2. 2019

Pokud máte doma klasický plynový kotel je ztráta tepelné energie, která unikne komínem až 11%.

V případě, že této ztrátě chcete předejít, doporučujeme výměnu Vašeho kotle za nový moderní kondenzační plynový kotel značky Junkers.

Vytápění domu podlahovým topením

Datum: 12. 11. 2018

Podlahové topení má oproti běžným radiátorům celou řadu výhod. Podlahové topení totiž může v porovnání ušetřit až 20% energie za vytápění.Dále má podlahové vytápění řadu dalších nesporných předností. Díky nižší cirkulaci vzduchu totiž nevíří usazené prachové částice, čímž se vytváří v domě zdravé prostředí, které vyhovuje i alergikům.

Projekty vytápění od profesionálů

Datum: 1. 8. 2018

Hledáte způsob jak přestat platit za vytápění Vašeho domu zbytečně velké náklady? My Vám v rámci projektu vytápění pomůžeme najít nejvhodnější zdroj tepla, jako je třeba kondenzační kotel, nebo tepelné čerpadlo a vyhodnotíme jeho ekonomickou návratnost.

Nové tepelné čerpadlo Alezio S V200

Datum: 26. 7. 2018

Společnost DeDietrich přichází s novým inovovaným typem tepelného čerpadla Alezio AWHP S V200, nahrazující starší model V200.

Co je potřeba pro vypracování projektu vytápění?

Datum: 23. 7. 2018

K vypracování projektu topení stačí zadat základní parametry o tepelně izolačních vlastnostech vašeho domu, poskytnout firmě Setop stavební projekt ve formátu DWG (AutoCAD) a do jednoho měsíce obdržíte vše potřebné. Při vypracování projektu je nutné provést výpočet tepelných ztrát domu, navrhnout velikost otopných těles a dimenze potrubí.

Jak ušetřit za vytápění domu?

Datum: 22. 5. 2018

Pokud vás trápí vysoké náklady za vytápění, kontaktujte naše odborníky, kteří vám vypracují projekt vytápění na míru vašemu domu. Řešení vytápění s vámi důkladně probereme a vybereme tu nejoptimálnější variantu.

Výběr vhodného topného systému pro váš dům

Datum: 1. 5. 2018

Kontaktujte naši firmu Setop, která Vám poradí s výběrem levného vytápění rodinného domu. Volba správného topného systému je v nové budově, ale i v budově v rekonstrukci velmi důležitým kritériem. Našim cílem je vysoká energetická účinnost a velmi nízké provozní náklady a zároveň také zvýšení pohodlí ve Vašem domě.

Vytápění domu levně a ekologicky

Datum: 5. 3. 2018

Za vytápění by chtěl ušetřit určitě každý. Ne každý ovšem ví, jak na to. Neváhejte proto kontaktovat naši firmu Setop, kde Vám naši odborníci velmi rádi poradí s výběrem levného vytápění rodinného domu.

Podlahové topení - příjemné teplo i úspora

Datum: 8. 1. 2018

Chtěli byste mít ve vašem domě příjemné teplo bez zbytečných nákladů za vytápění? Doporučit vám můžeme podlahové topení, které má oproti běžným radiátorům řadu výhod. Podlahové topení totiž může v porovnání ušetřit až 20% energie za vytápění.

Jaký zdroj tepla je pro Vaši domácnost výhodný?

Datum: 30. 10. 2017

Chtěli byste přestat platit za vytápění Vašeho domu více nežli musíte? My Vám v rámci projektu vytápění doporučíme vhodný zdroj tepla, například kondenzační kotel, nebo tepelné čerpadlo a vyhodnotíme jeho ekonomickou návratnost.
123