Aktuality

Vytápění domu tepelným čerpadlem je výhodné

Datum: 31. 5. 2021

Vážení zákazníci, chtěli byste efektivně a současně ekologicky topit? Ideálním řešením je tepelné čerpadlo! Díky tepelnému čerpadlu významně ušetříte na provoz rodinného domu a nestanete se závislí na monopolních dodavatelích energií.

Podlahové topení a jeho realizace

Datum: 5. 3. 2021

Uvažujete o podlahovém topení ve vašem domě? Není nic jednoduššího, než se obrátit na naši firmu Setop s.r.o., která má v tomto oboru bohaté zkušenosti a klade důraz na profesionální přístup k zakázkám i k zákazníkům.

Nový kotel s profesionální montáží

Datum: 28. 1. 2021

Vážení zákazníci, pokud potřebujete výměnu kotlů, ohřívačů, bojlerů nebo radiátorů, kontaktujte naše pracovníky z firmy Setop s.r.o., kteří mají v této problematice bohaté zkušenosti.

Co je potřeba pro vypracování projektu vytápění?

Datum: 29. 9. 2020

Rozhodli jste se pro vypracování projektu topení? Obraťte se na firmu Setop. Stačí zadat základní parametry o tepelně izolačních vlastnostech vašeho domu a poskytnout nám stavební projekt ve formátu DWG (AutoCAD) a do jednoho měsíce obdržíte vše potřebné.

Ušetřete letos za vytápění domu

Datum: 31. 8. 2020

Nikdo nechce platit více než musí. Nepromarněte proto příležitost nechat si od nás vypracovat projekt vytápění domu na míru.

Vypracování projektu vytápění

Datum: 29. 7. 2020

Potřebujete vypracovat kvalitní a odborný návrh na vytápění podle platných norem? Neváhejte kontaktovat naši firmu Setop s.r.o., která má mnohaleté zkušenosti a praxi v této sféře. Se službami naší firmy budete velice spokojeni.

Realizujeme výměnu kotlů, radiátorů i ohřívačů

Datum: 3. 3. 2020

Sháníte firmu, která se zabývá výměnou kotlů, ohřívačů, bojlerů nebo radiátorů? Obraťte se na odborníky z firmy Setop s.r.o., kteří mají v této problematice bohaté zkušenosti. Služby můžou využít majitelé rodinných domů, bytů i rozsáhlých objektů.

Rozdíl mezi kotli na kusové dřevo Atmos DC 25 S a Attack SLX

Datum: 4. 10. 2019

Pokusíme se porovnat dva nejprodávanější kotle na kusové dřevo. Ano srovnáváme nesrovnatelné, ale pojďte se podívat, kterým směrem jde topenářská technika podle firmy SETOP.

Kondenzační plynový kotel Junkers ZSB 24-1 DE Cerapur Compact

Datum: 7. 2. 2019

Pokud máte doma klasický plynový kotel je ztráta tepelné energie, která unikne komínem až 11%.

V případě, že této ztrátě chcete předejít, doporučujeme výměnu Vašeho kotle za nový moderní kondenzační plynový kotel značky Junkers.

Vytápění domu podlahovým topením

Datum: 12. 11. 2018

Podlahové topení má oproti běžným radiátorům celou řadu výhod. Podlahové topení totiž může v porovnání ušetřit až 20% energie za vytápění.Dále má podlahové vytápění řadu dalších nesporných předností. Díky nižší cirkulaci vzduchu totiž nevíří usazené prachové částice, čímž se vytváří v domě zdravé prostředí, které vyhovuje i alergikům.
1234