Aktuality

Vytápění domu tepelným čerpadlem je výhodné

Vážení zákazníci, chtěli byste efektivně a současně ekologicky topit? Ideálním řešením je tepelné čerpadlo! Díky tepelnému čerpadlu významně ušetříte na provoz rodinného domu a nestanete se závislí na monopolních dodavatelích energií.

30.08.2021 celý článek

Podlahové topení a jeho realizace

Uvažujete o podlahovém topení ve vašem domě? Není nic jednoduššího, než se obrátit na naši firmu Setop s.r.o., která má v tomto oboru bohaté zkušenosti a klade důraz na profesionální přístup k zakázkám i k zákazníkům.

30.08.2021 celý článek

Nový kotel s profesionální montáží

Vážení zákazníci, pokud potřebujete výměnu kotlů, ohřívačů, bojlerů nebo radiátorů, kontaktujte naše pracovníky z firmy Setop s.r.o., kteří mají v této problematice bohaté zkušenosti.

30.08.2021 celý článek

Co je potřeba pro vypracování projektu vytápění?

Rozhodli jste se pro vypracování projektu topení? Obraťte se na firmu Setop. Stačí zadat základní parametry o tepelně izolačních vlastnostech vašeho domu a poskytnout nám stavební projekt ve formátu DWG (AutoCAD) a do jednoho měsíce obdržíte vše potřebné.

30.08.2021 celý článek

Ušetřete letos za vytápění domu

Nikdo nechce platit více než musí. Nepromarněte proto příležitost nechat si od nás vypracovat projekt vytápění domu na míru.

30.08.2021 celý článek

Vypracování projektu vytápění

Potřebujete vypracovat kvalitní a odborný návrh na vytápění podle platných norem? Neváhejte kontaktovat naši firmu Setop s.r.o., která má mnohaleté zkušenosti a praxi v této sféře. Se službami naší firmy budete velice spokojeni.

30.08.2021 celý článek

Realizujeme výměnu kotlů, radiátorů i ohřívačů

Sháníte firmu, která se zabývá výměnou kotlů, ohřívačů, bojlerů nebo radiátorů? Obraťte se na odborníky z firmy Setop s.r.o., kteří mají v této problematice bohaté zkušenosti. Služby můžou využít majitelé rodinných domů, bytů i rozsáhlých objektů.

30.08.2021 celý článek

Vytápění domu podlahovým topením

Podlahové topení má oproti běžným radiátorům celou řadu výhod. Podlahové topení totiž může v porovnání ušetřit až 20% energie za vytápění.Dále má podlahové vytápění řadu dalších nesporných předností. Díky nižší cirkulaci vzduchu totiž nevíří usazené prachové částice, čímž se vytváří v domě zdravé prostředí, které vyhovuje i alergikům.

30.08.2021 celý článek