Aktuality

Jaké jsou hlavní výhody kotle ATMOS Kombi C18S?

Atmos Kombi C18S je kombinovaný kotel, který slouží k vytápění a ohřevu teplé vody.

19.03.2024 celý článek

Stacionární kondenzační kotle Buderus

Stacionární kondenzační kotle Buderus jsou řadou plynových kotlů, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly efektivní a úsporné vytápění. Kotle jsou k dispozici v široké škále výkonů a typů, takže je možné najít ten správný kotel pro každou potřebu.

12.12.2023 celý článek

Jak ušetřit za vytápění domu?

Pokud vás trápí vysoké náklady za vytápění, kontaktujte naše odborníky, kteří vám vypracují projekt vytápění na míru vašemu domu. Řešení vytápění s vámi důkladně probereme a vybereme tu nejoptimálnější variantu.

08.06.2023 celý článek

Výběr topného systému pro váš dům

Kontaktujte naši firmu Setop, která Vám poradí s výběrem levného vytápění rodinného domu. Volba správného topného systému je v nové budově, ale i v budově v rekonstrukci velmi důležitým kritériem. Našim cílem je vysoká energetická účinnost a velmi nízké provozní náklady a zároveň také zvýšení pohodlí ve Vašem domě.

01.05.2023 celý článek

Plynový kondenzační kotel a jeho výhody

Chtěli byste vědět, jaké má přednosti kondenzační plynový kotel? Klasické teplovodní kotle mývají nižší počáteční investici. Zato ale z dlouhodobějšího ekonomického hlediska moc výhodné nejsou. Doporučit vám proto můžeme kondenzační kotel, který se vám několikanásobně vyplatí.

23.01.2023 celý článek

Zplynovací kotle na dřevo ATMOS

Sháníte kvalitní kotel? Doporučit vám můžeme kotel Atmos, který je konstruován pro spalování dřeva, hnědého uhlí, na tuhá paliva, na principu generátorového zplynování s použitím odtahového ventilátoru ( S ), který odsává spaliny z kotle.

05.12.2022 celý článek

Projekt vytápění domu

Chtěli byste co nejvíce ušetřit za vytápění? Firma SETOP vám nabízí odborně zpracovaný návrh na vytápění domu podle platných norem! Po telefonické konzultaci si s vámi sjednáme osobní schůzku, na které se provedeme porovnání všech možných variant.

08.11.2022 celý článek

Výhody podlahového topení

Přemýšlíte o tom, jak zajistit ve vašem domě příjemné teplo bez zbytečných nákladů za vytápění? Doporučit vám můžeme podlahové topení, které má oproti běžným radiátorům řadu výhod. Podlahové topení totiž může v porovnání ušetřit až 20% energie za vytápění.

09.10.2022 celý článek

Kondenzační plynový kotel – skvělé řešení pro vaši domácnost!

Jestliže vytápíte váš dům plynem, potom byste jistě chtěli na této drahé energii co nejvíce ušetřit. Doporučit vám můžeme kondenzační plynový kotel, díky kterému můžete ušetřit až 25 % nákladů za vytápění!

04.09.2022 celý článek

Ušetřete letos za vytápění domu

Nikdo nechce platit více než musí. Nepromarněte proto příležitost nechat si od nás vypracovat projekt vytápění domu na míru.

30.08.2021 celý článek

Vypracování projektu vytápění

Potřebujete vypracovat kvalitní a odborný návrh na vytápění podle platných norem? Neváhejte kontaktovat naši firmu Setop s.r.o., která má mnohaleté zkušenosti a praxi v této sféře. Se službami naší firmy budete velice spokojeni.

30.08.2021 celý článek

Realizujeme výměnu kotlů, radiátorů i ohřívačů

Sháníte firmu, která se zabývá výměnou kotlů, ohřívačů, bojlerů nebo radiátorů? Obraťte se na odborníky z firmy Setop s.r.o., kteří mají v této problematice bohaté zkušenosti. Služby můžou využít majitelé rodinných domů, bytů i rozsáhlých objektů.

30.08.2021 celý článek

Vytápění domu podlahovým topením

Podlahové topení má oproti běžným radiátorům celou řadu výhod. Podlahové topení totiž může v porovnání ušetřit až 20% energie za vytápění.Dále má podlahové vytápění řadu dalších nesporných předností. Díky nižší cirkulaci vzduchu totiž nevíří usazené prachové částice, čímž se vytváří v domě zdravé prostředí, které vyhovuje i alergikům.

30.08.2021 celý článek

Vytápění domu tepelným čerpadlem je výhodné

Vážení zákazníci, chtěli byste efektivně a současně ekologicky topit? Ideálním řešením je tepelné čerpadlo! Díky tepelnému čerpadlu významně ušetříte na provoz rodinného domu a nestanete se závislí na monopolních dodavatelích energií.

30.08.2021 celý článek

Podlahové topení a jeho realizace

Uvažujete o podlahovém topení ve vašem domě? Není nic jednoduššího, než se obrátit na naši firmu Setop s.r.o., která má v tomto oboru bohaté zkušenosti a klade důraz na profesionální přístup k zakázkám i k zákazníkům.

30.08.2021 celý článek

Nový kotel s profesionální montáží

Vážení zákazníci, pokud potřebujete výměnu kotlů, ohřívačů, bojlerů nebo radiátorů, kontaktujte naše pracovníky z firmy Setop s.r.o., kteří mají v této problematice bohaté zkušenosti.

30.08.2021 celý článek

Co je potřeba pro vypracování projektu vytápění?

Rozhodli jste se pro vypracování projektu topení? Obraťte se na firmu Setop. Stačí zadat základní parametry o tepelně izolačních vlastnostech vašeho domu a poskytnout nám stavební projekt ve formátu DWG (AutoCAD) a do jednoho měsíce obdržíte vše potřebné.

30.08.2021 celý článek