Vypracování projektu vytápění

Potřebujete vypracovat kvalitní a odborný návrh na vytápění podle platných norem? Neváhejte kontaktovat naši firmu Setop s.r.o., která má mnohaleté zkušenosti a praxi v této sféře. Se službami naší firmy budete velice spokojeni.

Na osobní schůzce s klientem bude provedeno orientační porovnání všech dostupných variant. Realizace jsou provedeny podle kvalitně zpracovaného projektu. Je nutné mít stavební povolení či ohlášku stavby pro tento zásah do konstrukce budovy. Nemůžeme začít, aniž by nám chyběla projektová dokumentace. Projektová dokumentace musí být schválena investorem, stavebním úřadem a ostatními účastníky stavebního řízení.

Pro vytápění domu lze použít např. krby, akumulační nádoby, solární systémy, tepelného čerpadla, plynového nebo elektrického kotle. Všechny varianty a všechna možná řešení jsou probrána s investorem a my Vám doporučíme to nejlepší řešení. Pokud projevíte zájem o tuto službu, kontaktujte naši firmu Setop s.r.o. Veškeré práce provádí profesionálně proškolení odborníci.