Aktuality

ATMOS – opravdu kvalitní kotel na dřevo.

Datum: 30. 4. 2016

Vážení zákazníci, rádi bychom vám doporučili kotel Atmos, který je speciálně navržen pro spalování dřeva, hnědého uhlí, na tuhá paliva, na principu generátorového zplynování s použitím odtahového ventilátoru ( S ),který odsává spaliny z kotle.

Plynový kondenzační kotel a jeho výhody

Datum: 1. 4. 2016

Chtěli byste vědět, jaké má přednosti kondenzační plynový kotel? Klasické teplovodní kotle mývají nižší počáteční investici. Zato ale z dlouhodobějšího ekonomického hlediska moc výhodné nejsou. Doporučit vám proto můžeme kondenzační kotel, který se vám několikanásobně vyplatí.

Zplynovací kotle na dřevo ATMOS

Datum: 5. 3. 2016

Sháníte kvalitní kotel? Doporučit vám můžeme kotel Atmos, který je konstruován pro spalování dřeva, hnědého uhlí, na tuhá paliva, na principu generátorového zplynování s použitím odtahového ventilátoru ( S ), který odsává spaliny z kotle.

Projekt vytápění domu

Datum: 27. 1. 2016

Chtěli byste co nejvíce ušetřit za vytápění? Firma SETOP vám nabízí odborně zpracovaný návrh na vytápění domu podle platných norem! Po telefonické konzultaci si s vámi sjednáme osobní schůzku, na které se provedeme porovnání všech možných variant.

Výhody podlahového topení

Datum: 17. 12. 2015

Přemýšlíte o tom, jak zajistit ve vašem domě příjemné teplo bez zbytečných nákladů za vytápění? Doporučit vám můžeme podlahové topení, které má oproti běžným radiátorům řadu výhod. Podlahové topení totiž může v porovnání ušetřit až 20% energie za vytápění.

Kondenzační plynový kotel – skvělé řešení pro vaši domácnost!

Datum: 23. 11. 2015

Jestliže vytápíte váš dům plynem, potom byste jistě chtěli na této drahé energii co nejvíce ušetřit. Doporučit vám můžeme kondenzační plynový kotel, díky kterému můžete ušetřit až 25 % nákladů za vytápění!

Vytopená domácnost za nízké náklady

Datum: 31. 10. 2015

Vytopený dům bez vysokých měsíčních poplatků je pro mnohé z nás pouhým snem. Pokud ovšem kontaktujete naši firmu, může se tento sen stát skutečností! Společnost Setop s.r.o. vám totiž navrhne skutečně optimální řešení na míru vašemu domu i peněžence!

123