Aktuality

Projekty vytápění

Datum: 27. 4. 2017

Provádíme kvalitní projekt topení, podlahové topení, jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce rodinných domů a bytů. V rámci projektu Vám doporučíme vhodný zdroj tepla, například kondenzační kotel, nebo tepelné čerpadlo a vyhodnotíme jeho ekonomickou návratnost.

Vytápění v rodinných domech je naše hlavní specialita

Datum: 1. 4. 2017

Vytápění v rodinných domech je naše hlavní specialita. V nejširší nabídce, za výhodné ceny, včetně servisu a revize vám zajistíme topení levně, topení na pevná paliva, dřevem, dřevoplyn, plynem, elektřinou.


Vytápění rodinného domu

Datum: 4. 1. 2017

Hledáte firmu, která by Vám pomohla se správným výběrem vytápění rodinného domu, potom neváhejte kontaktovat naši firmu Setop s.r.o., kde Vám naši odborníci velmi rádi poradí s výběrem levného vytápění rodinného domu.

Vytápění rodinného domu

Datum: 27. 10. 2016

Pokud hledáte firmu, která by Vám pomohla se správným výběrem vytápění rodinného domu? Neváhejte kontaktovat naši firmu Setop, kde Vám naši odborníci velmi rádi poradí s výběrem levného vytápění rodinného domu.

Projekt na vytápění rodinného domu

Datum: 29. 8. 2016

Realizace jsou provedeny podle kvalitně zpracovaného projektu. Je nutné mít stavební povolení či ohlášku stavby pro tento zásah do konstrukce budovy. Nemůžeme začít, aniž by nám chyběla projektová dokumentace. Projektová dokumentace musí být schválena investorem, stavebním úřadem a ostatními účastníky stavebního řízení.

Levné vytápění rodinných domů

Datum: 20. 6. 2016

Pokud hledáte firmu, která by Vám pomohla se správným výběrem vytápění rodinného domu? Neváhejte kontaktovat naši firmu Setop, kde Vám naši odborníci velmi rádi poradí s výběrem levného vytápění rodinného domu.

Tepelné čerpadlo pro efektivní a ekologické vytápění

Datum: 27. 5. 2016

Vážení zákazníci, hledáte způsob jak efektivně a současně ekologicky topit? Ideálním řešením je tepelné čerpadlo!

ATMOS – opravdu kvalitní kotel na dřevo.

Datum: 30. 4. 2016

Vážení zákazníci, rádi bychom vám doporučili kotel Atmos, který je speciálně navržen pro spalování dřeva, hnědého uhlí, na tuhá paliva, na principu generátorového zplynování s použitím odtahového ventilátoru ( S ),který odsává spaliny z kotle.

Plynový kondenzační kotel a jeho výhody

Datum: 1. 4. 2016

Chtěli byste vědět, jaké má přednosti kondenzační plynový kotel? Klasické teplovodní kotle mývají nižší počáteční investici. Zato ale z dlouhodobějšího ekonomického hlediska moc výhodné nejsou. Doporučit vám proto můžeme kondenzační kotel, který se vám několikanásobně vyplatí.

Zplynovací kotle na dřevo ATMOS

Datum: 5. 3. 2016

Sháníte kvalitní kotel? Doporučit vám můžeme kotel Atmos, který je konstruován pro spalování dřeva, hnědého uhlí, na tuhá paliva, na principu generátorového zplynování s použitím odtahového ventilátoru ( S ), který odsává spaliny z kotle.
1234