Aktuality

Projekt na vytápění rodinného domu

Datum: 29. 8. 2016

Realizace jsou provedeny podle kvalitně zpracovaného projektu. Je nutné mít stavební povolení či ohlášku stavby pro tento zásah do konstrukce budovy. Nemůžeme začít, aniž by nám chyběla projektová dokumentace. Projektová dokumentace musí být schválena investorem, stavebním úřadem a ostatními účastníky stavebního řízení.

Levné vytápění rodinných domů

Datum: 20. 6. 2016

Pokud hledáte firmu, která by Vám pomohla se správným výběrem vytápění rodinného domu? Neváhejte kontaktovat naši firmu Setop, kde Vám naši odborníci velmi rádi poradí s výběrem levného vytápění rodinného domu.

Tepelné čerpadlo pro efektivní a ekologické vytápění

Datum: 27. 5. 2016

Vážení zákazníci, hledáte způsob jak efektivně a současně ekologicky topit? Ideálním řešením je tepelné čerpadlo!

ATMOS – opravdu kvalitní kotel na dřevo.

Datum: 30. 4. 2016

Vážení zákazníci, rádi bychom vám doporučili kotel Atmos, který je speciálně navržen pro spalování dřeva, hnědého uhlí, na tuhá paliva, na principu generátorového zplynování s použitím odtahového ventilátoru ( S ),který odsává spaliny z kotle.

Plynový kondenzační kotel a jeho výhody

Datum: 1. 4. 2016

Chtěli byste vědět, jaké má přednosti kondenzační plynový kotel? Klasické teplovodní kotle mývají nižší počáteční investici. Zato ale z dlouhodobějšího ekonomického hlediska moc výhodné nejsou. Doporučit vám proto můžeme kondenzační kotel, který se vám několikanásobně vyplatí.

Zplynovací kotle na dřevo ATMOS

Datum: 5. 3. 2016

Sháníte kvalitní kotel? Doporučit vám můžeme kotel Atmos, který je konstruován pro spalování dřeva, hnědého uhlí, na tuhá paliva, na principu generátorového zplynování s použitím odtahového ventilátoru ( S ), který odsává spaliny z kotle.

Projekt vytápění domu

Datum: 27. 1. 2016

Chtěli byste co nejvíce ušetřit za vytápění? Firma SETOP vám nabízí odborně zpracovaný návrh na vytápění domu podle platných norem! Po telefonické konzultaci si s vámi sjednáme osobní schůzku, na které se provedeme porovnání všech možných variant.

Výhody podlahového topení

Datum: 17. 12. 2015

Přemýšlíte o tom, jak zajistit ve vašem domě příjemné teplo bez zbytečných nákladů za vytápění? Doporučit vám můžeme podlahové topení, které má oproti běžným radiátorům řadu výhod. Podlahové topení totiž může v porovnání ušetřit až 20% energie za vytápění.

Kondenzační plynový kotel – skvělé řešení pro vaši domácnost!

Datum: 23. 11. 2015

Jestliže vytápíte váš dům plynem, potom byste jistě chtěli na této drahé energii co nejvíce ušetřit. Doporučit vám můžeme kondenzační plynový kotel, díky kterému můžete ušetřit až 25 % nákladů za vytápění!

Vytopená domácnost za nízké náklady

Datum: 31. 10. 2015

Vytopený dům bez vysokých měsíčních poplatků je pro mnohé z nás pouhým snem. Pokud ovšem kontaktujete naši firmu, může se tento sen stát skutečností! Společnost Setop s.r.o. vám totiž navrhne skutečně optimální řešení na míru vašemu domu i peněžence!

123