Aktuality

Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Datum: 10. 9. 2017

Datum k podávání žádostí v Jihomoravském kraji je 14.09.2017.

Vytápění domu na míru

Datum: 7. 9. 2017

Chtěli byste co nejvíce ušetřit za vytápění? My Vám vytvoříme odborně zpracovaný návrh na vytápění domu podle platných norem! Nejprve si s Vámi domluvíme konzultaci, kde si s Vámi sjednáme osobní schůzku, na které se provedeme porovnání všech možných variant. Samotná realizace se provádí podle kvalitně zpracovaného projektu.

Pomůžeme Vám se získáním kotlíkové dotace 2017!

Datum: 13. 6. 2017

Potřebovali byste poradit s vyřízením kotlíkové dotace? Obraťte se na naši firmu SETOP s.r.o.! Kontaktoval nás i pan Pan K….. z Vyškova, který potřeboval vyměnit starý kotel za nový a zároveň chtěl poradit s vyřízením dotace.

Projekty vytápění

Datum: 27. 4. 2017

Provádíme kvalitní projekt topení, podlahové topení, jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce rodinných domů a bytů. V rámci projektu Vám doporučíme vhodný zdroj tepla, například kondenzační kotel, nebo tepelné čerpadlo a vyhodnotíme jeho ekonomickou návratnost.

Vytápění v rodinných domech je naše hlavní specialita

Datum: 1. 4. 2017

Vytápění v rodinných domech je naše hlavní specialita. V nejširší nabídce, za výhodné ceny, včetně servisu a revize vám zajistíme topení levně, topení na pevná paliva, dřevem, dřevoplyn, plynem, elektřinou.


Vytápění rodinného domu

Datum: 4. 1. 2017

Hledáte firmu, která by Vám pomohla se správným výběrem vytápění rodinného domu, potom neváhejte kontaktovat naši firmu Setop s.r.o., kde Vám naši odborníci velmi rádi poradí s výběrem levného vytápění rodinného domu.

Vytápění rodinného domu

Datum: 27. 10. 2016

Pokud hledáte firmu, která by Vám pomohla se správným výběrem vytápění rodinného domu? Neváhejte kontaktovat naši firmu Setop, kde Vám naši odborníci velmi rádi poradí s výběrem levného vytápění rodinného domu.

Projekt na vytápění rodinného domu

Datum: 29. 8. 2016

Realizace jsou provedeny podle kvalitně zpracovaného projektu. Je nutné mít stavební povolení či ohlášku stavby pro tento zásah do konstrukce budovy. Nemůžeme začít, aniž by nám chyběla projektová dokumentace. Projektová dokumentace musí být schválena investorem, stavebním úřadem a ostatními účastníky stavebního řízení.

Levné vytápění rodinných domů

Datum: 20. 6. 2016

Pokud hledáte firmu, která by Vám pomohla se správným výběrem vytápění rodinného domu? Neváhejte kontaktovat naši firmu Setop, kde Vám naši odborníci velmi rádi poradí s výběrem levného vytápění rodinného domu.

Tepelné čerpadlo pro efektivní a ekologické vytápění

Datum: 27. 5. 2016

Vážení zákazníci, hledáte způsob jak efektivně a současně ekologicky topit? Ideálním řešením je tepelné čerpadlo!
123