Aktuality

Nové tepelné čerpadlo Alezio S V200

Datum: 26. 7. 2018

Společnost DeDietrich přichází s novým inovovaným typem tepelného čerpadla Alezio AWHP S V200, nahrazující starší model V200.

Co je potřeba pro vypracování projektu vytápění?

Datum: 23. 7. 2018

K vypracování projektu topení stačí zadat základní parametry o tepelně izolačních vlastnostech vašeho domu, poskytnout firmě Setop stavební projekt ve formátu DWG (AutoCAD) a do jednoho měsíce obdržíte vše potřebné. Při vypracování projektu je nutné provést výpočet tepelných ztrát domu, navrhnout velikost otopných těles a dimenze potrubí.

Jak ušetřit za vytápění domu?

Datum: 22. 5. 2018

Pokud vás trápí vysoké náklady za vytápění, kontaktujte naše odborníky, kteří vám vypracují projekt vytápění na míru vašemu domu. Řešení vytápění s vámi důkladně probereme a vybereme tu nejoptimálnější variantu.

Výběr vhodného topného systému pro váš dům

Datum: 1. 5. 2018

Kontaktujte naši firmu Setop, která Vám poradí s výběrem levného vytápění rodinného domu. Volba správného topného systému je v nové budově, ale i v budově v rekonstrukci velmi důležitým kritériem. Našim cílem je vysoká energetická účinnost a velmi nízké provozní náklady a zároveň také zvýšení pohodlí ve Vašem domě.

Vytápění domu levně a ekologicky

Datum: 5. 3. 2018

Za vytápění by chtěl ušetřit určitě každý. Ne každý ovšem ví, jak na to. Neváhejte proto kontaktovat naši firmu Setop, kde Vám naši odborníci velmi rádi poradí s výběrem levného vytápění rodinného domu.

Podlahové topení - příjemné teplo i úspora

Datum: 8. 1. 2018

Chtěli byste mít ve vašem domě příjemné teplo bez zbytečných nákladů za vytápění? Doporučit vám můžeme podlahové topení, které má oproti běžným radiátorům řadu výhod. Podlahové topení totiž může v porovnání ušetřit až 20% energie za vytápění.

Jaký zdroj tepla je pro Vaši domácnost výhodný?

Datum: 30. 10. 2017

Chtěli byste přestat platit za vytápění Vašeho domu více nežli musíte? My Vám v rámci projektu vytápění doporučíme vhodný zdroj tepla, například kondenzační kotel, nebo tepelné čerpadlo a vyhodnotíme jeho ekonomickou návratnost.
Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Datum: 10. 9. 2017

Datum k podávání žádostí v Jihomoravském kraji je 14.09.2017.

Vytápění domu na míru

Datum: 7. 9. 2017

Chtěli byste co nejvíce ušetřit za vytápění? My Vám vytvoříme odborně zpracovaný návrh na vytápění domu podle platných norem! Nejprve si s Vámi domluvíme konzultaci, kde si s Vámi sjednáme osobní schůzku, na které se provedeme porovnání všech možných variant. Samotná realizace se provádí podle kvalitně zpracovaného projektu.

Pomůžeme Vám se získáním kotlíkové dotace 2017!

Datum: 13. 6. 2017

Potřebovali byste poradit s vyřízením kotlíkové dotace? Obraťte se na naši firmu SETOP s.r.o.! Kontaktoval nás i pan Pan K….. z Vyškova, který potřeboval vyměnit starý kotel za nový a zároveň chtěl poradit s vyřízením dotace.

1234