Projekt na vytápění rodinného domu

Datum: 29. 8. 2016

Pokud potřebujete vypracovat kvalitní a odborný návrh na vytápění, podle platných norem. Neváhejte kontaktovat naši firmu Setop s.r.o., která má mnohaleté zkušenosti a praxi v této sféře. Se službami naší firmy budete velice spokojeni.

Konzultace probíhají po telefonu a ve stejném týdnu bude sjednána osobní schůzka s klientem, kde bude provedeno orientační porovnání všech dostupných variant.

Realizace jsou provedeny podle kvalitně zpracovaného projektu. Je nutné mít stavební povolení či ohlášku stavby pro tento zásah do konstrukce budovy. Nemůžeme začít, aniž by nám chyběla projektová dokumentace. Projektová dokumentace musí být schválena investorem, stavebním úřadem a ostatními účastníky stavebního řízení.

Můžeme uvést například krby, akumulační nádoby, solární systémy, tepelného čerpadla, plynového nebo elektrického kotle. Všechny varianty a všechna možná řešení jsou probrána s investorem a my Vám doporučíme to nejlepší řešení.

Pokud projevíte zájem o tuto službu, kontaktujte naši firmu Setop s.r.o. Veškeré práce provádí profesionálně proškolení odborníci.

Nyní můžete využít spolu s naší podporou financování v kotlíkové dotaci na tepelné čerpadlo, automatické kotle, atd. Naši odborní pracovníci oddělení Technické podpory Vám rádi poradí a pomohou s vyřízením Kotlíkové dotace.

V případě zájmu o Kotlíkovou dotaci nás neváhejte kontaktovat.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět