Vytápění rodinného domu

Datum: 4. 1. 2017

Hledáte firmu, která by Vám pomohla se správným výběrem vytápění rodinného domu, potom neváhejte kontaktovat naši firmu Setop s.r.o., kde Vám naši odborníci velmi rádi poradí s výběrem levného vytápění rodinného domu.

Našim cílem je minimalizovat starosti našich zákazníků a tak poskytujeme dodávku i montáž systému vytápění, který Vám byl navržen a poté schválen. Naše společnost má mnohaleté zkušenosti také s různými systémy vytápění jako plynové kotle, tepelná čerpadla, dřevoplynové kotle, akumulační nádrže a mnoho dalších, které dodáváme pouze od prověřených výrobců.

Zajistíme vše za Vás a to od instalace hlavního zdroje tepla, přes doplňkové zdroje tepla, instalaci topných těles nebo podlahového topení až po rozvody plynu a pitné vody. Realizujeme vždy nejvhodnější z možných řešení systému vytápění a to s ohledem na potřeby a preferencí našich klientů. Naše společnost využívá moderní, ale osvědčené technologie.

Dále Vám nabízíme montáž kotlů, ohřívačů, sporáků, rozvody potrubí a mnoho dalších přímo Vám na míru. Rádi Vám také poradíme a navrhneme optimální řešení pro levné vytápění rodinného domu jako například dřevem.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět